Máquina de soldadura de plástico

Plastik Kaynak

Plastik Kaynak Makinesi ile yapılan, HDPE – PP – PVDF malzemeden üretilen plastik boru ve ek parçaları alın kaynağı, elektrofüzyon kaynağı veya ekstrüzyon kaynağı ile birleştirme işlemine plastik kaynak denir. DVS 2207-1, DVS2207-11, ISO 21307 standartlarına göre birleştirme parametreleri farklılık gösterir.

[lwptoc]

Plastik Kaynak

Plastik kaynak, HDPE-PP-PVDF malzemeden üretilen plastik boru ve ek parçaları alın kaynağı, elektrofüzyon kaynağıveya ekstrüzyon kaynağı ile birleştirme işlemi tamamlanır. DVS 2207-1, DVS2207-11, ISO 21307 standartlarına göre birleştirme parametreleri farklılık gösterir.Kaynak işleminin kalitesini operatör,ısı,basınç,süre parametrelerinin doğru uygulayarak standartlara uygun kaynak işlemi tamamlanmış olur. Tamamlanmış kaynak işlemi sonrası boru hattının yeraltına gömülmek için gerekli onay için en kesin test metodu hidrostatik basınç uygulamasıdır.

Plastik Kaynak Makinesi

Teknolojik donanım yapısıyla kaliteli bir kullanım imkanı sağlayan plastik kaynak makinesi, sıvı aktarımının gerçekleştirildiği birçok alanda güvenle değerlendirilmektedir. Isıtma sistemine bağlı olarak özel prensip altında çalışan ürün, kaliteli yapısıyla uzun ömürlüdür. Farklı hava koşullarına ve diğer dış etkenlere karşı dirençli bir yapı oluşturacak birleştirme imkanı tanır.

Alın Eritme Kaynak Prosedürü

HDPE – PP – PVDF malzemeden üretilen plastik boru ve ek parçaları alın kaynağı, elektrofüzyon kaynağı veya ekstrüzyon kaynağı ile birleştirme işlemi tamamlanır. DVS 2207-1, DVS2207-11, ISO 21307 standartlarına göre birleştirme parametreleri farklılık gösterir.

Laboratuvar ortamında denenerek bulunmuş doğru parametreler itrasyon ile tüm çap ve basınç sınıflarına göre tablo halinde yayınlanır. Kaynak operatörü ise bu parametreleri standartlara göre uygulayarak kaliteli kaynak işlemi yapmış olur.

 

 

Entrada anterior
¿Qué es la máquina de soldadura por electrofusión?
Entrada siguiente
Soldadura de HDPE
Lo siento, debes estar conectado para publicar un comentario.

Benzer Yazılar

Son Yazılar